איפור קבוע

 
איפור קבוע מהווה פתרון לנשים רבות הסובלות מבעיית חוסר שיעור בגבות וא-סימטריה ומעוניינות בעיצוב הגבה. ניסיונה העשיר של המאפרת המקצועית של מכון היופי ציפור הנפש מאפשר לה להציע פתרון חדשני לבעיה זו, הנותן מענה מושלם וטבעי.
 
 
 
 

מומחים מובילים להסרת שיער לצמיתות

טיפולי יופי מתקדמים

פדיקור רפואי מידי נשות מקצוע מובילות
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איפור קבוע לא נועד להחליף את האיפור המסורתי, אלא להדגיש את תווי הפנים על ידי החדרת פיגמנטים של צבעים המופקים ממינרלים טבעיים לעור הפנים. מלבד החייאת מראה הפנים, איפור קבוע אף מטשטש פגמים קלים. הדגשת גבות נכונה עשויה "להרים" עיניים קטנות ושקועות. כמו כן איפור להדגשת ריסים (איליינר) יכול להדגיש את המבט ולתת מראה מאופר וטבעי.  פתרון זה הינו אידיאלי לנשים עסוקות, שרוצות להראות במיטבן עם או בלי איפור.

האיפור מחזיק מעמד עד 3 שנים, ונבדל מקעקוע בעומק החדירה לעור. התחרטתן? תמיד אפשר לטשטש את האיפור על ידי צביעה חוזרת בגוונים טבעיים.

לפני שמתחילים בטיפול איפור קבוע, אנו ממליצים לבחור מקום עם מוניטין.
יש לבדוק שבמקום שנבחר מקפידים על תנאי תברואה נאותים. יש לבדוק שלמקום יש אישור של משרד הבריאות ,שיש לו רישיון עסק ושמתקיימים בו כל התנאים ההיגייניים הדרושים. צריך לשים לב שעובדים עם כפפות ועם מחטים חד פעמיות. הצבעים צריכים להיות עם רישיון, וכאלו שלא מכילים כספית. כמו כן, לפני שמתחילים בהליך של איפור קבוע יש לעדכן את המאפרת בכל בעיה רפואית שקיימת ובעיקר אם קיימת רגישות לחומרי הרדמה או חומרים אחרים. רצוי לעבור איפור ניסיון בצבעים רגילים ומחיקים לפני הטיפול הקבוע. החוכמה בדברים מלאכותיים היא שייראו טבעיים, כך שאם רואים את האיפור הקבוע מרחוק, סימן שנעשתה עבודה לא טובה. ניתן לזהות עבודה מוצלחת כאשר אנשים יחושו שיש שינוי, אך לא יידעו לאבחן מהו.
 
 
יתרונות הטיפול בציפור הנפש

• צוות מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון רב שנים בתחום.
• שימוש במכשור התקדם ביותר בתחום.
• צבעים איכותיים ומגוונים על בסיס חומרים טבעיים בלבד.
• ניסיון רב בתיקון פגמים של איפור קבוע והדגשת תווי פנים.
• פגישת ייעוץ והדמיה ללא תשלום לעיצוב והדגשה של תווי פנים.
 
 
 
איפור קבוע
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוטשילד 79, פתח תקוה | טל': 077-7786000 | פקס: 9307622 - 1533 | דוא"ל: miramali4@gmail.com