הסרת שיער

 
איך בוחרים מכון להסרת שיער שמספק לכם תוצאות אמיתיות?
ודאו כי למכון שבחרתם יש ותק ומומחיות בתחום הסרת שיער. חשוב להדגיש כי הסרת שיער זה תחום מקצועי בפני עצמו, הדורש ידע ומומחיות מעבר להפעלה טכנית של מכשיר זה או אחר. יש להתייחס לייעוץ המקדים כשלב המשמעותי ביותר בטיפול כיוון שכל סוג של שיער וכל אזור דורש טיפול שונה במכשיר שונה ובטכנולוגיה מתאימה, ועל מנת להתאים נכון את מסלול הטיפול הנכון דרוש ידע וניסיון.
 
 
 
 

מומחים מובילים להסרת שיער לצמיתות

טיפולי יופי מתקדמים

פדיקור רפואי מידי נשות מקצוע מובילות
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ודאו כי המכון מציע טכניקות שונות להסרת שיער. רק במכון בו קיימות מספר שיטות ומספר טכנולוגיות אפשר להגיע להתאמה אישית ולטיפול מושלם לכל סוגי השיער, לכל גווני העור ובכל עונות השנה. אין מכשיר אחד שנותן מענה לכל המצבים.

ודאו כי המכשיר עומד בתקן בריאותי ויש לו את כל האישורים הנדרשים: א.מ.ר. – משרד הבריאות הישראלי, FDA  - מכון תקן אמריקאי (שהאו המחמיר ביותר) ו- CE – מכון תקן אירופאי. רק מכשירים העומדים בשלושת הקריטריונים הללו נותנים לכם ביטחון מוחלט באשר לתוצאות הטיפול.

 
 
 
הסרת שיער בשיטת IPL
 
 
 
מרכז להסרת שיער בפתח תקווה
 
 
 
 
שימו לב: מבצע זה טוב, אבל מחירים נמוכים מדי עלולים להצביע על בעיה או על מכשיר מיושן. כך למשל, טכנולוגיות קרן האור קימות בארץ מזה כ- 10 שנים, ובעולם ההי-טק 10 שנים זה הרבה מאוד זמן. השוק מוצף במכשירים שונים, שיעילותם של חלק מהם מזערית, ואחרים אף גורמים לנזקים. לכן אל תחפשו את הזול, כי לעיתים הזול עולה ביוקר.
 
 
 

המכשיר המתקדם ביותר כיום בתחום הסרת השיער הוא ה- 4MP, שהינו למעשה צירוף של כמה מכשירים למכשיר אחד. זוהי הטכנולוגיה היחידה המאפשרת שינוי של כל הפרמטרים הרלוונטיים  לצורך התאמה אישית מושלמת.

כיצד תגיעו לתוצאות המצופות?
מבטיחים לכם הסרת שיער לצמיתות? לידיעתכם – רק מכשיר IPL מתקדם והשלמה באפילציה במחט חשמלית מביאים לתוצאה של הסרת שיער לצמיתות. טכנולוגיית IPL להסרת שיער עובדת בעזרת קרן אור בתדירות גבוהה, ויוצרת חום אשר גורם להרס שורש השערה. זאת לעומתה מכשירי אינפרא אדום, הפועלים על בסיס קרן אור המופעלת באורכי גל נמוכים ובעוצמה נמוכה. מכשיר זה מעכב את צמיחת השיער אך הוא לא יעיל מספיק כדי להסיר שיער לצמיתות.  

מכשיר IPL מתקדם משלב בתוכו את טכנולוגיית ה- DPC – dynamic pulse control, המאפשרת שליטה בכל הפרמטרים של הטיפול. המכשיר מאפשר להגיע להתאמה מקסימלית לסוג השיער, גוון העור, גוון השערה, צפיפות השער ושלב הצמיחה, כל זאת כדי לייעל את הטיפול ולהגיע לתוצאה של כ- 80% במניעת צמיחה חוזרת של השיער. כדי להגיע להסרה של 100% מהשיער ולצמיתות – ניתן להשלים את הטיפול באפילציה. מכשיר ה- 4MP הוא היחיד בו משולבת טכנולוגיית ה- DPC, המאפשרת להיפטר מהשיער המיותר לצמיתות.

הסרת שיער בציפור הנפש זו הבחירה הנכונה!
היתרון הברור במכון ציפור הנפש הוא הניסיון הרחב, שצברנו במהלך 35 שנות פעילותינו. כיום המכון מחזיק בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר כדי לתת מענה מושלם לכל לקוח ולכל לקוחה ובכל עונות השנה. אתם נהנים מעור חלק, ללא שיער כבר מהטיפול הראשון.

שיטת ה- DPC במכשיר ה-  4MP המהפכני מאפשרת התאמה אישית של הטיפול למטופל.

שיטת ה- SHR מאפשרת טיפולים גם בקיץ וגם על עור שזוף. השלמת הטיפול מתבצעת באפילציה, ומבטיחה הסרת שיער לצמיתות – עד השערה האחרונה.

עור חלק וללא שיער הוא חלומן של נשים וגברים כאחד. בציפור הנפש החלום הזה ניתן להגשמה, אלפי לקוחותינו מכל קצות הארץ הם ההוכחה לכך. בשילוב טכנולוגיות ובטיפול מקצועי אפשר להגיע לתוצאה הנכספת – להיות חלקים משיער ולצמיתות!

הסרת שיער עושים אצל מומחים בעלי מוניטין של מעל 35 שנה!

הסרת שיער - חשוב לדעת לחצו כאן לצפייה בקובץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוטשילד 79, פתח תקוה | טל': 077-7786000 | פקס: 9307622 - 1533 | דוא"ל: miramali4@gmail.com