טיפוח כף היד והרגל

 
פדיקור ומניקור
פדיקור רפואי בציפור הנפש
הפדיקור הרפואי בציפור הנפש נועד לשמר ולטפח את הציפורניים ואת כפות הרגליים כאחד. בנוסף, ניתן לטפל בבעיות רפואיות שונות הנוצרות ברגליים. ציפורן בריאה ברגליים צומחת כ- 2 מ"מ בחודש וקצב צמיחת ציפורני הידיים גדול כמעט פי שניים מהצמיחה בציפורניי הרגליים. רוב היום אנו עומדים, והרגליים הן אלו שנושאות אותנו, ולכן בעיות בכפות הרגליים נגרמות כתוצאה מלחץ ומחיכוך.
 
 
 
 

מומחים מובילים להסרת שיער לצמיתות

טיפולי יופי מתקדמים

פדיקור רפואי מידי נשות מקצוע מובילות
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בציפור הנפש אנו שומרים על תנאי היגיינה וסטריליות ממדרגה ראשונה בכל סביבת הטיפול. הכלים שבהם אנו משתמשים לצורך פדיקור רפואי עוברים חיטוי וסטריליזציה יסודיים . בנוסף, במקום נעשה שימוש בסכיני פדיקור חד פעמיים, שיהיו גלויים לעיני המטופלת במשך כל הטיפול. הפדיקוריסטית  עוטה כפפות וכמובן מחליפה אותן בין מטופלת למטופלת.

אמבט הפדיקור עובר ניקוי וחיטוי במים ובסבון אנטיספטי ייעודי. כל טיפולי הפדיקור בכלל וטיפולי הפדיקור הרפואי בפרט מתבצעים בסביבת עבודה סטרילית, נקייה ומאווררת היטב.
 
 
 
מניקור בפתח תקווה
 
 
 
פדיקור רפואי
 
 
 

בעיות רבות עלולות להתפתח בכף הרגל, באצבעותיה ובציפורניה, כאשר במרבית הבעיות הללו ניתן לטפל בעזרת פדיקור רפואי. 

בין התופעות המטופלות במקום- עור קשה בכרית כף הרגל, יבלות שטחיות, יבלות וירליות, יבלות מכניות (הנקראות גם יבלות מסמר ויבלות שורש), אקזמות, פטריות בציפורניים וציפורן חודרנית.

אצלנו בציפור הנפש תקבלו טיפול מידיהן של פדיקוריסטיות מוסמכות בלבד, אשר עוברות הכשרה מיוחדת לצורך ביצוע טיפול פדיקור רפואי בכפות הרגליים.

טיפול ביבלת שטוחה
הפדיקוריסטית תרכך את המקום ותסיר את היבלת השטחית בעזרת סכין מיוחדת או בעזרת שיוף מכונה, או שיוף עם פצירה מיוחדת. 

טיפול ביבלת מכנית 
יבלת מכנית היא בעצם היבלת השורשית, או ה"מסמר". יבלת זאת כואבת בלחיצה או בדריכה. במהלך טיפול פדיקור רפואי בכפות הרגליים, הפדיקוריסטית תרכך את המקום ותטפטף טיפות מיוחדות ליבלות על מנת להוציא את שורש היבלת. לא תמיד ניתן להסיר יבלת זו בטיפול פדיקור ראשוני, לכן יש צורך להמשיך בטיפול הטיפות בבית למשך שבוע ימים ולאחר מכן לשוב לפדיקוריסטית לטיפול מקצועי נוסף במידת הצורך. 

טיפול ביבלת וירלית 
יבלת וירלית היא יבלת הנוצרת כתוצאה מנגיף. במקרה שבו הפדיקוריסטית מאבחנת את היבלת כיבלת ויראלית, עליה להפנות את המטופל לרופא. 

טיפול בציפורן חודרנית
הסיבה הנפוצה ביותר להיווצרות ציפורן חודרנית היא גזירה לא נכונה של הציפורן. את הציפורניים יש לגזור בצורה ישרה. במידה והציפורן נגזרת פנימה בצורה עגולה נוצר שפיץ דמוי משולש שהחוד שלו יצמח לתוך הבשר פנימה (נעילת נעליים צרות תוסיף לחץ נוסף על המקום). בטיפול פדיקור רפואי, הוצאת השפיץ תיעשה על ידי ריכוך המקום ושימוש בצבת מיוחדת. לאחר מכן המקום יחוטא במשחה או בתרסיס. במידה והמקום נפוח ומודלק, על הפדיקוריסטית להפנות את המטופל לרופא. 

טיפול באקזמה 
האקזמה נראית באה לידי ביטוי בצורה של קשקשת. הטיפול בקשקשת ייעשה על ידי משחה שניתן לרכוש אצל הפדיקוריסטית הרפואית. לרוב הבעיה חולפת לאחר 10 ימים. 

טיפול בפטרייה  
תופעת הפטרייה הינה שכיחה ביותר, והנטייה שלה להופיע עולה עם הגיל. למראית עין, פטרת הציפורניים נראית רק כבעיה אסטטית, אך אם מזניחים אותה היא יכולה להדביק את העור שמסביב לציפורן ולגרום לסדיקתו, וכך נוצר כר פורה להתפתחות חיידקים. כשמדובר בפטרייה – הציפורן משנה את צבעה. ישנם סוגים שונים של פטריות, הנפוצה שבהן היא הפטרייה הקמחית. במקרה כזה הציפורן מתעבה, מתפוררת כמו קמח וריחה אינו נעים.  

קיימת אפשרות נוספת לטיפול והיא טיפול תרופתי. במקרה כזה יש להגיע אל הרופא ולבצע בדיקות דם במשך כל תקופת הטיפול כי השימוש בתרופה כרוך בסיכון לפגיעה בתפקודי הכבד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוטשילד 79, פתח תקוה | טל': 077-7786000 | פקס: 9307622 - 1533 | דוא"ל: miramali4@gmail.com